Články o imunitě Imunita Přírodní lékárna

Odčervujte pravidelně nejen Vaše mazlíčky

V podstatě každý z nás v sobě živíme alespoň 1 druh parazita. V závislosti na naší kondici, druhu parazita a stupni osídlení se toto nechtěné soužití projevuje celou řadou příznaků, rozličnými onemocněními a končit to může i velmi závažným zdravotním problémem. Nejčastější diagnózou podmíněnou parazitální infekcí jsou alergie, autoimunitní onemocnění, ekzémy, migrény, pískání v uších, zahlenění, deprese, chronická únava, cysty, závratě, poruchy vidění, arytmie, tachykardie, astma, nádorová onemocnění, bulky, kloubní potíže, nespavost, zvýšená potivost, atd. Zdrojem infikování parazity je nemyté ovoce a zelenina, ale především domácí zvířata a nedostatečně tepelně upravené maso. Dalším rozšířeným zdrojem parazitální infekce je bodavý hmyz. Bohužel diagnostické metody současné oficiální medicíny s železnou pravidelností nepotvrdí přítomnost parazitů v těle, a tak jen ústup potíží po dlouhodobé protiparazitální kůře potvrzuje naši diagnózu. Uvědomte si, že jde o boj s živým, velmi přizpůsobivým organismem, který je zocelen nepřetržitým bojem a schováváním se před dosahem imunitního systému i léčiv.

Problematika organismů parazitujících na lidském těle byla donedávna zde uprostřed Evropy podceňována a přehlížena, přestože moje letité zkušenosti dokazovaly, jak vyčištěný a detoxikovaný organismus „ožije“ a jak jakoby zázrakem mizí řada letitých potíží.

Vhodný přírodní přípravek na odčervení organismu je například ČERVOSTOP . Balíček, určený na rychlou a cílenou očistu organismu, který vyvolal mezi postiženými velký ohlas a nadšení. O jeho vysoké účinnosti svědčí již stovky úžasných příběhů našich zákazníků.

Zdroj: https://www.jukl.cz/parazite

Kde koupit:

https://www.kramekzdravizprirody.cz/balicky/protiparazitalni-balicek–nove-cervostop

Similar Posts

Napsat komentář