Imunita Imunita po covidu Přírodní lékárna

Joalis – bylinné přípravky na imunitu

Tělo jako celek je dokonalý organismus. Vše je propojené, vše spolu spolupracuje a vše usiluje o jedno: o dokonalou funkčnost a tím i zdraví. Kde je tedy chyba, když nás něco trápí? Jak nejlépe opět nastolit ideální rovnováhu?

To byl předpoklad a otázky, které stály za vznikem průlomového ozdravného přístupu infom několika vědců. Jejich usilovná práce a odhodlání dala za vznik značce Joalis a všem jejich přípravkům, které každý den pomáhají desítkám tisíc lidí. Joalis přistupuje ke každému jedinci holisticky – zabývá se tělem i psychikou (duší). Jen rovnováhou obou složek lze nastolit přirozený stav – tedy zdraví.

Joalis je Česká firma založená v roce 1999. Vyrábí zcela unikátní přírodní doplňky stravy, ve kterých se spojuje působení bylin se sílou informace. Všechny přípravky Joalis mají certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Za každou kapkou nebo kapslí stojí dlouhodobý výzkum a bádání na poli lidského zdraví a také mnoho úspěšných příběhů klientů, kteří věřili, že zdraví není v chemii, ale v nich samých.

Imunita je důležitá pro každého!

Imunita je důležitá pro každého!

Imunita funguje jako ochranný štít našeho organismu. Kúra určená k optimální funkci imunitního systému se skládá ze tří doplňků stravy Joalis, ve kterých se propojuje síla informací s účinky bylin. Všechny přípravky Joalis jsou zpracovány unikátní informační technologií, která optimalizuje jejich účinek.
Rychlá a cílená reakce imunity je důležitá pro každého. 

kde zakoupit: https://www.joalis.cz/eshop/hledani/281/20/filtry/sezonni-balicky/imunita-je-dulezita-pro-kazdeho

zdroj: joalis.cz

Similar Posts

Napsat komentář