Články o imunitě Imunita

Jak zlepšit zdraví po prodělaném virovém onemocnění pomocí homeopatik

Překonali jste chřipku nebo kovid a cítíte se po ní slabí a vyčerpaní

Tento scénář není ojedinělý v případech, kdy při léčbě byly použity běžně používané fondy lékárny. Naopak. Tyto sice úspěšně pomohou k odstranění teploty a nepříjemných příznaků chřipky, ale protože mají pouze fyzickou úroveň, nemohou ovlivnit a podpořit stav naší životní energie, která je nemoc oslabena. To se potom ukáže tím, že se člověk dál cítí slabý, unavený, bez energie po symptomech, jako by byl ještě nemocný.
Homeopatie může být tou správnou volbou pro podporu životní síly a oživení energie

3 HOMEOPATIKA PRO SLABOST A CHŘIPKU

  • Používejte GELSEMIUM, pokud cítíte těžkou únavu, slabost a apatii . Každý pohyb je pro vás těžký, namáhavý, sotva se donutíte pracovat. Kvůli slabosti a pocitu těžkého byste ráno ani neotevřeli oči, natož abyste vylezli z postele.
  • ČÍNA se bude hodit, pokud jste při chřipkové nemoci zažili hodně potu , ale po symptomech se stále cítíte slabí a vyčerpaní. Můžete být na pohled bledí, pod očima máte kruhy. Končetiny jsou unavené a těžké.
  • CALIUM PHOSFORICUM Vám pomůže, pokud se po chřipce cítíte vyčerpaní nejen fyzicky, ale psychicky. Sotva přemýšlíte, máte zamračenou mysl. V tomto stavu se mohou začít hlásit o slovo první známky deprese se strachem o vlastní zdraví.

Jak na dávku


Homeopatika vybírejte na základě přítomných příznaků tak, aby bylo co nejdobrovolnější a mohli jste ho používat v potenci 9 nebo 30 CH 2-3 krát denně po dobu 1 týdnů.

Zdroj: ahomeopatia.sk

Similar Posts

Napsat komentář